Рюкзак молодіжний середнього розміру зі штучної міцної шкіри з імітацією тканини в клітинку призначений для активного відпочинку та повсякденного носіння. Рюкзак має одне велике відділення з двома кишенями з однієї сторони і однією кишенею на блискавці з іншої та передньою кишенею-клапаном на блискавці і дві бокові кишені. Має довгі лямки, які регулюються по довжині зі штучної шкіри для зручності при носінні.
Розміри: висота - 36 см ; ширина - 28 см глибина - 12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 12 см |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Спинка | М'яка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴








