Пенал шкільний 1 віділення на блискавці HIPPIES
В середені прошиті еластичні тртримачі для канцелярських приналежностей.
Розмір 19*13*2.5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип | Пенал-книжка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Штучна шкіра |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 2.5 см |
| Висота | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 ₴




