
Пенал шкільний з наповненям 1 віділення Amanda TIGER 19.5*13.5*3.5см 1626
- Готово до відправки
- Код: 1626
206 ₴
186 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пенал шкільний з наповненям 1 віділення Amanda
Якісний пенал відомого бренду TIGER
Виготовлений з водостійкого, морозостійкого та стійкого до ультрафіолетових променів матеріалу,
пенал укомплектований канцтоварами:
записник в лінійку у вигляді рибки
фломастери 4 кольори
набір трафаретів англійський алфавіт
лінійка прозора 16см.
кольорові олівці 5 кольорів
ковпачки 2 шт
точилка для олівців
ластик
лупа
Розмір 19.5*13.5*3.5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип | Пенал-книжка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 19.5 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Висота | 13.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 ₴



