Підставка для скріпок КУЛЯ 75х54мм металева срібна BM.6220-24
- Готово до відправки
- Код: BM.6220-24
196 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підставка для скріпок КУЛЯ від BUROMAX – стильний та довговічний аксесуар для зберігання скріпок в одному місці! Підставка, виготовлена з металевої сітки в строгому дизайні, неодмінно доповнить діловий офісний інтер'єр.
- Має магнітний елемент навколо отвору, до якого притягуються скріпки, що дозволяє легко їх діставати
- Матеріал: антикорозійний метал
- Покриття: фарба, стійка до механічних впливів та ультрафіолету (не дряпається, не витирається, не вигорає)
- Суцільнометалеве дно
- Розмір: 75х54 мм, допустимі відхилення параметрів ±5 мм
- Згладжені шви на виробі забезпечують безпеку у використанні
- Колір: чорний
Вишукана металева підставка BUROMAX - це затребуваний офісний атрибут відмінної якості!
- Діаметр - 7,5 см;
- Висота - 5,4 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BUROMAX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підставка |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 54 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴



