Сумка синьо-чорна лакована через плече для спортивної форми тощо. Спереду синього кольору, а позаду чорна Має одне велике відділення з меленькою кишенею на блискавках. Також одна зовнішня кишеня розташована по ширині сумки на блискавці. Має довгий ремінь,який регулюється для зручності носіння та внутрішню підкладку сірого колору з поліестру. Виготовлена зі штучної лакованої шкіри. Сумка SPORT виговлена зі високотехнологічних матеріалів зі спеціальним водовідштовхувальним покриттям, що дозволяє використовувати їх при будь-яких погодних умовах. При цьому структура і властивості матеріалу не піддаються змінам, що гарантує високу міцність і відсутності неприємних запахів. Легко чиститься від бруду.
- Розмір сумки : 36х27х12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 37 см |
| Глибина | 12 см |
| Вага | 0.5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка |
| Тип | Спортивні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴





