
Пенал шкільний 1 віділення Левеня TIGER 19.5*14.5*3.5см 1623E
- Готово до відправки
- Код: 1623E
159 ₴
143 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Якісний пенал відомого бренду TIGER
Виготовлений з водостійкого, морозостійкого та стійкого до ультрафіолетових променів матеріалу,
В середені прошиті еластичні тртримачі для канцелярських приналежностей.
Розмір 19.5*13.5*3.5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип | Пенал-книжка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 19.5 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Висота | 14.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴



