Оригінальний, досить місткий однолямковий рюкзак трикутної форми - відмінний вибір для повсякденного використання та спортивного відпочинку. Функціональність і чималі розміри надають рюкзаку особливу привабливість для студентів, школярів, велотуристів, байкерів і любителів прогулятися пішки у вихідний день. Рюкзак має одне веклике відділення, яке закривається блискавкою зі зручними лямками з обох сторін і трикутна кишеня на передній стороні з блискавкою для різних дрібниць. Модель виготовлена з міцної водонепроникної тканини, має один плечовий ремінь з невеликою кишенею для телефону, який перестібається, як для правші так і для лівші.
Особливості:
-Велике відділення на блискавці 52*37*16см
-мале трикутне відділення для дрібних речей 30*28см
-відділення для телефону.
Переносять рюкзак на плечі за допомогою якої лямки з фастексом шириною 8,5 сантиметрів. Відділення для телефону розташовано на лямці та має клапан з липучкою для надійного зберігання. Спинка моделі м'яка, анатомічна. Зверху є ручка для перенесення в одній руці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Бордовий |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 52 см |
| Ширина | 37 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| найменування | ранець |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Каркасний рюкзак | Немає |
| Наповнення | Немає |
| Ширина, мм | 300 |
| Спинка | М'яка |
| Товщина (мм) | 120 |
| Висота, мм | 470 |
- Ціна: 500 ₴









