Сумка Olli Emblems OL-0414-1 від Olli, виготовлена з нейлону. Порадує вашу дитину не тільки модним дизайном і яркими кольорами, а і практичністю. В ній можна розмістити чк підручники, так і спортивну форму. А також використовувати в якості тривожної сумки для евакуації дітей в бомбосховище. Має основне відділення яке закривається блискавкою і накривається клапаном на липучці. Друге відділення знаходиться на клапані і призначене для зберігання дрібних речей, закривається блискавкою.
Ремень через плече, регулюється під зрість дитини.
Зовнішні розміри: 32 х 26,5 х 11 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olli |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 26.5 см |
| Глибина | 11 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427,50 ₴





